Menu

# #

Nápověda

 

POSTUP PŘI HLEDÁNÍ ODPOČÍVKY

Povolte aplikací, aby zjišťovala Vaši polohu a posílala notifikace. Aplikace se Vás na toto zeptá při spuštění.

Můžete si zobrazit buď všechny odpočívky, nebo jen ty po směru kilometrovníku případně proti směru kilometrovníku. (3)

Odpočívku si můžete zobrazit buď na mapě, nebo se přepnout do seznamového zobrazení. Seznam odpočívek je seřazený dle vzdálenosti: od nejbližší k nejvzdálenější. (4, 5)

Jak na mapě, tak v seznamu jsou volné odpočívky zobrazeny zelenou barvou, obsazené červenou barvou a skoro obsazené žlutou barvou. Odpočívky, u nichž není znám aktuální stav, jsou označeny šedě.

DETAIL ODPOČÍVKY

Do detailu odpočívky se dostanete kliknutím na odpočívku v mapě nebo v seznamu. V detailu odpočívky je zobrazena vzdálenost, kilometrovník, směr a obsazenost (11) odpočívky.

Dále je tam hodnocení, fotografie a vybavení (můžete se dozvědět, jestli se tam nachází občerstvení, benzínová pumpa, WC, osvětlení, oprava atd.) (10)

JAK SE K ODPOČÍVCE DOSTAT

Klikněte na odkaz “navigovat na odpočívku” v detailu odpočívky, a vyberte si preferovanou aplikaci, kterou byste chtěli použít pro navigování do cíle. (8)

NASTAVENÍ POVINNÉ PŘESTÁVKY

Stiskněte tlačítko “přestávka” v pravém horním rohu aplikace. Poté si vyberte z přednastavených hodnot nebo zadejte vlastní čas. Zapne se Vám odpočet, který Vás upozorní na blížící přestávku (15 minut před uplynutím nastaveného času). (2)

PŘIHLÁŠENÍ A REGISTRACE

Registrace se nachází v menu v levém horním rohu. Při registrace zadejte jméno, e-mail a heslo. (1)

CO ZÍSKÁTE REGISTRACÍ

Po přihlášení si můžete odpočívky ukládat do seznamu oblíbených odpočívek (9) Rovněž si můžete zobrazit seznam naposled navštívených odpočívek. (1) A možnost přidávat nové odpočívky. (6)

KOMUNIKACE S OSTATNÍMI ŘIDIČI

Podívejte si na aktuální zprávy od řidičů, kteří jsou poblíž, kliknutím na modrou ikonu v kroužku se symbolem obálky. Kromě sledování zpráv od ostatních řidičů sem můžete vkládat i své vlastní zprávy. (7)

NASTAVENÍ OBSAZENOSTI ODPOČÍVKY, HODNOCENÍ A FOTOGRAFIE

Můžete informovat ostatní o obsazenosti (11) odpočívky, přidávat hodnocení odpočívky a jeho fotografie z detailu odpočívky.

Zpět na hlavní stranu
Aplikace pomáhající řidičům.

Navržena a provozována Sdružením automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA.

ČESMAD BOHEMIA